Udogodnienia

W cenie postoju, Happy Parking oferuje pełną gamę udogodnień dla osób podróżujących na wakacje, w celach służbowych, rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Sprawdź czym wyróżniamy się na tle konkurencji!

Doskonale wiemy, jak ważne jest pozostawienie samochodu w bezpiecznym i sprawdzonym miejscu na czas dalszej podróży samolotem. Wspomniane bezpieczeństwo, a także cena, są głównymi kryteriami, którymi sugeruje się większość podróżnych. Wiele konkurencyjnych parkingów proponuje niższą cenę, nie informując klientów o dodatkowej opłacie za transfer na lotnisko czy za pozostałe udogodnienia.

 

Happy Parking w cenie postoju oferuje:

 

Pamiętając o bezpieczeństwie pozostawionego nam pojazdu dołożyliśmy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W trosce o bezpieczeństwo Twojego samochodu, w cenie postoju gwarantujemy:

 

Happy Parking to profesjonalny, ogrodzony i utwardzony teren parkingowy z wyraźnym oznakowaniem i oświetleniem. Całodobowa, kompetentna obsługa zapewnia elastyczne godziny Twojego transferu na i z lotniska. Dużym atutem jest łatwość zabukowania miejsca parkingowego już kilka dni przed Twoim odlotem za pomocą elektronicznego systemu rezerwacji.

TELEFON:
ADRES:
ul. Kolejowa 21
42-625 Pyrzowice
X
Drodzy Klienci,

w związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy do nas ponownie od 01 kwietnia 2021 roku!
Do zobaczenia!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.