O parkingu

Zastanawiasz się, gdzie jest dobrze strzeżony parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice? Happy Parking to bezpieczny parking dający możliwość pozostawienia auta w komfortowych warunkach i w przystępnych cenach. Ułatwiamy logistykę związaną z Twoim wylotem i pozostawieniem pojazdu w bezpiecznym miejscu na czas dalszej podróży.

 

Warto wspomnieć o doskonałej lokalizacji parkingu, który jest położony w odległości 650 metrów od lotniska. Czas transferu na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach zajmuje jedynie 2 minuty!

 

Teren parkingu Happy został od podstaw przygotowany i profesjonalnie utwardzony pod postój pojazdów. Parking jest dokładnie oświetlony, dozorowany 24 godziny na dobę 365 dni w roku. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy szerokie miejsca parkingowe, co eliminuje ewentualne problemy z rozładunkiem i załadunkiem bagaży.

 

Naszą misją jest zapewnienie wygodnego parkingu dla naszych klientów tak, by w spokoju mogli udać się na wymarzony wypoczynek.

 

Happy Parking jest uznaną i cenioną marką w obszarze lotniska Katowice-Pyrzowice. To miejsce, do którego zadowoleni klienci powracają i które z przyjemnością polecają. Pracując z pasją i zaangażowaniem oferujemy kompleksową obsługę naszych podróżnych i pomoc w przypadku awarii samochodu.

 

Parking Happy to gwarancja miłej atmosfery oraz bezpieczeństwa w trakcie świadczenia usług. Bez dodatkowych opłat można skorzystać z udogodnień takich jak m.in. pokrowiec na samochód, fotelik dziecięcy czy zwiększona przestrzeń parkingowa, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych parkingów.

 

TELEFON:
ADRES:
ul. Kolejowa 21
42-625 Pyrzowice
X
Drodzy Klienci,

w związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy do nas ponownie od 01 kwietnia 2021 roku!
Do zobaczenia!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.