Często zadawane pytania

 

Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów. W przypadku dalszych wątpliwości, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 733 500 552 w celu uzyskania szczegółowych informacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu.Czy rezerwacja miejsca parkingowego jest konieczna?

Jeśli dokonasz wcześniejszej rezerwacji, masz gwarancję zabukowanego miejsca parkingowego, a to z kolei ułatwi nam pracę oraz profesjonalną obsługę.

 

Ile dni przed planowanym wylotem muszę zarezerwować miejsce parkingowe?

Rezerwacji miejsca parkingowego należy dokonać kilka dni przed planowanym wylotem, gdy tylko poznasz dokładne godziny odlotu i przylotu samolotu.

 

Czy parking jest daleko od lotniska?

Happy Parking znajduje się 650 metrów od lotniska Katowice-Pyrzowice, a transfer trwa 2 minuty.

 

Czy transfer na lotnisko jest dodatkowo płaty?

Transfer na lotnisko oferowany przez Happy Parking jest wliczony w opłatę parkingową. Nie mamy żadnych dodatkowych opłat.

 

Nasz przylot jest późno w nocy, czy bez problemu odbierze nas ktoś z lotniska?

Godzina przylotu samolotu nie ma wpływu na odbiór z lotniska - Happy Parking czynny jest 24 godziny na dobę. Usługa transferu wykonywana jest niezależnie od pory dnia czy nocy.

 

Czy ktoś pomoże nam z przeładowaniem bagaży?

Oczywiście, obsługa parkingu pomoże Państwu z przeładowaniem bagażu.

 

Czy pomoże nam ktoś z zaparkowaniem samochodu?

Po przyjeździe na parking wskażemy Państwu miejsce postoju, a w razie potrzeby, zajmiemy się bezpiecznym zaparkowaniem samochodu.

 

Jeśli będziemy mieć problem z samochodem, czy ktoś nam pomoże?

Mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w każdej sytuacji. Posiadamy m.in. kompresor, kable rozruchowe, odmrażacz itp.

 

Kiedy i w jaki sposób można zapłacić za miejsce parkingowe?

Za postój samochodu można zapłacić zaraz po przyjeździe na parking lub przy odbiorze samochodu, w zależności jak jest Państwu wygodniej. Obowiązuje płatność gotówką.

TELEFON:
ADRES:
ul. Kolejowa 21
42-625 Pyrzowice
X
Drodzy Klienci,

w związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy do nas ponownie od 01 kwietnia 2021 roku!
Do zobaczenia!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.